עמוד הבית במפלגה מרב מיכאלי מונתה ליו"ר הסיעה בכנסת ה20
 

מרב מיכאלי מונתה ליו"ר הסיעה בכנסת ה20

PDF גרסת הדפסה דואר אלקטרוני
מפלגת העבודה    שני, 08 יוני 2015 17:20
Share

מרב מיכאליחברת הכנסת מרב מיכאלי, מונתה היום לעמוד בראש סיעת המחנה-הציוני ומפלגת העבודה בכנסת ה20 ותחליף את איתן כבל שעבר למלא תפקיד יו"ר ועדת הכלכה בכנסת. יו"ר המחנה הציוני, יצחק בוז'י הרצוג, איחל למיכאלי "הצלחה רבה בתפקידה החדש".

ח"כ מיכאלי כתבה בעמוד הפייסבוק שלה: "אני שמחה ומתרגשת לשתף אתכן ואתכם בכך שהחל מהיום אני יושבת ראש סיעת המחנה הציוני בכנסת. לכבוד הוא לי להיות יו"ר הסיעה, סיעה שמורכבת מחברות וחברים שמחויבים בכל מאודם לפעול למען הציבור, האזרחיות והאזרחים בישראל, ולמען המדינה. למען אלה שהביאו אותנו לכנסת ולא פחות למען אלה שלא בחרו בנו הפעם. אנחנו אופוזיציה שנלחמת על הדמוקרטיה הישראלית מול ממשלה שמאיימת עליה. במקביל, סיעת המחנה הציוני תהיה הפנים של המחנה הציוני, שהיא גורם מרכזי בחברה הישראלית, שתגיע ותתחבר לכל אלה שלא ראו בנו אלטרנטיבה הפעם. אין לנו ארץ אחרת ואין לנו מדינה אחרת ואנחנו לא מתכוונות לוותר עליה".

הכהונה תתקיים ברוטצייה עם ח"כ חיליק בר המכהן כיום כמזכ"ל המפלגה, שיקבל את התפקיד במחצית השנייה של הקדנצייה. עד אז, ימשיך בר לכהן כסגן יו״ר הכנסת וכן כחבר בועדת החוץ והביטחון.

עודכן לאחרונה ב- חמישי, 09 יולי 2015 18:22
 
הודעות: לפני 2 שנים, 9 חודשים על ידי ארנון בק #8644
אם חברת הכנסת מיכאלי כותבת "אין לנו ארץ אחרת ואין לנו מדינה אחרת ואנחנו לא מתכוונות לוותר עליה" אז אני לא מבין לאן האובססיה המטורפת מובילה אותה? האם אני -גבר בן 81 צריך להתבטל בפני שיגיונותיה? ואיפה השוויון? למה לא פעם כך ופעם להפך? בטוח שלא אבחר בה יותר ואמליץ כך גם לחברי!

הבא לדיון מאמר זה
הבמה הרעיונית של מפלגת העבודה

מפלגת העבודה בטוויטר

מי מחובר?

אף אחד
באנר