עמוד הבית במפלגה רשימת מפלגת העבודה לכנסת ה-19
 

רשימת מפלגת העבודה לכנסת ה-19

PDF גרסת הדפסה דואר אלקטרוני
מפלגת העבודה    שישי, 30 נובמבר 2012 10:48
Share

מפלגת העבודה, שמחה וגאה להציג את רשימת הנבחרים לרשימתה לכנסת ה-19.

הרשימה המוצגת הנה תוצאה של מערכת הבחירות המקדימות - בה הצביעו 58% מתוך 60,424 חברי מפלגה וב-68 אתרי קלפיות שהוצבו ברחבי הארץ (בכל אתר היו כמה קלפיות, מספרן הגיע ל-154, במספר זה כלולות גם 4 קלפיות ניידות) ושקלול הבטחות הייצוג והשריונים השונים. בסה"כ נמנו 33,967 קולות כשרים (לאחר 1,046 פסולי סריקה; 14 פסולים בכפוף לפרוטוקול ועוד 8 פסולים מסיבות טכניות).

חשוב, זהו אינו פרסום רשמי מטעם מפלגת העבודה: רשימת מפלגת העבודה לכנסת, כולל שריון מקום ליושבת ראש המפלגה והמזכיר הכללי ובנוסף אבטחות הייצוג השונות ובסה"כ 45 מועמדים לכנסת ה-19 (בהמשך המאמר, רשימת הקולות המלאה של כל 83 המתמודדים):

מקום תפקיד מצביעים
1 שלי יחימוביץ המועמדת לראשות הממשלה
2 יצחק בוז'י הרצוג ארצי 21,837
3 עמיר פרץ ארצי 19,047
4 איתן כבל ארצי 15,991
5 מירב מיכאלי ארצי – הבטחת ייצוג לאישה 11,712
6 בנימין (פואד) בן אליעזר ארצי 15,954
7 יחיאל (חיליק) בר מזכ"ל המפלגה
8 עמר בר לב ארצי 15,406
9 סתיו שפיר ארצי - הבטחת ייצוג לאישה 9,649
10 אבישי ברוורמן ארצי 14,478
11 אראל מרגלית ארצי 14,345
12 איציק שמולי ארצי 13,365
13 מיקי רוזנטל ארצי 11,405
14 מיכל בירן ארצי - הבטחת ייצוג לאישה 8,822
15 נחמן שי ארצי 11,057
16 משה מזרחי ארצי 10,767
17 דני עטר ארצי – הבטחת ייצוג להתיישבות עובדת (מושבים) 9,577
18 גאלב מאג'דלה ארצי – הבטחת ייצוג למיעוטים (ערבים) 7,677
19 נאדיה חילו ארצי - הבטחת ייצוג לאישה 7,636
20 נינו אבסדזה ארצי – הבטחת ייצוג לעולים 5,466
21 יוסי יונה ארצי – (הבטחת ייצוג לשכונות בוטל עקב כניסתו של איציק שמולי) 9,365
22 דניאל בן סימון ארצי  - הבטחת ייצוג למחוז שרון שומרון (בוטל עקב כניסתה של נינו אבסדזה) 8,941
23 עופר קורנפלד ארצי - הבטחת ייצוג למחוז מרכז (בוטל עקב כניסתו של בנימין פואד בן אליעזר) 8,204
24 חילי טרופר ארצי – הבטחת ייצוג לאישה (בוטל עקב כניסתה של נינו אבסדזה) 7,993
25 יונה פריטל ארצי - הבטחת ייצוג להתיישבות העובדת (קיבוצים) 3,180
26 סאלח סעד ארצי – הבטחת ייצוג למיעוטים (דרוזים) 3,069
27 יריב אופנהיימר ארצי – הבטחת ייצוג למחוז דן (בוטל עקב כניסתו של איתן כבל) 7,953
28 גלעד קריב ארצי - הבטחת ייצוג למחוז הנגב והדרום (בוטל עקב כניסתו של עמיר פרץ) 6,037
29 אסתי קירמאיר ארצי – הבטחת ייצוג לאישה (אף ללא הבטחת ייצוג) 5,677
30 ברוך זלץ ארצי - הבטחת ייצוג למחוז חיפה 3,393
31 ערן חרמוני ארצי – הבטחת ייצוג למחוז ירושלים (בוטל עקב כניסתה של אסתי קירמאיר) 5,452
32 לאה פדידה ארצי - הבטחת ייצוג למחוז צפון 2,626
33 סמי שושן ארצי - הבטחת ייצוג למחוז תל אביב (בוטל עקב כניסתו של בוז'י הרצוג) 5,164
34 נורית צור ארצי – הבטחת ייצוג לאישה (אף ללא הבטחת ייצוג) 4,368
35 נחום חופרי ארצי 4,272
36 איילת נחמיאס-ורבין ארצי – הבטחת ייצוג לאישה 4,048
37 יעל ארן ארצי 3,624
38 שולמית סהלו ארצי 3,600
39 נועם שליט ארצי - הבטחת ייצוג לאישה (בוטל עקב כניסתה של יעל ארן) 3,517
40 ליאת שוחט ארצי 3,433
41 איתן שוורץ ארצי 3,409
42 אבנר בן זקן ארצי - הבטחת ייצוג לאישה (בוטל עקב כניסתה של שולמית סהלו) 3,049
43 שימי בראון ארצי 2,717
44 דוד דרומלביץ ארצי 2,646
45 משה סמיה ארצי – הבטחת ייצוג לאישה (בוטל עקב כניסתה של ליאת שוחט) 2,605
46 – 120 לפי החלטת מזכירות הלשכה. לפי החלטת מזכירות הלשכה.

הערה: עמיר פרץ, פרש ממפלגת העבודה והתפטר במהכנסת ה-18 ועל פי החלטת הועידה - קודמה הרשימה מקום אחד למעלה.

בפרסום המלא, מצורפת רשימת הקולות המלאה שקיבלו שאר המתמודדים שלא נכללים ברשימת ה-43 הראשונים (+2 המשוריינים) שהוצגה למעלה - לחצו לרשימה המלאה.

רשימת הקולות המלאה*

ברכות לכלל המתמודדים, על ההשקעה והתמודדות ערכית ולכל אחד מכם על הישג נאה ומכובד וגיוס תמיכה של מאות ואלפי חברים לתמיכה אישית בכם - הנכם תעודת כבוד למפלגת העבודה ולפעיליה וזכותכם לחוש גאווה גדולה על ההישג האישי כל אחת ואחד מכם.

מקום     מצביעים
44 זילברמן אמנון 2,521
45 אורן ינאי דנה 2,224
46 ורטמן אורי 2,134
47 בן עמי לילי 2,089
48 עטייה יוסף 1,846
49 אמארה פתחי 1,845
50 בדר מאלכ 1,680
51 אבו פארס סמיר 1,287
52 רכלבסקי ספי 1,270
53 פולישוק בלוך מלי 1,255
54 ינאי שאול 1,222
55 גולדמן אליס 1,217
56 קלינגר יהונתן 1,002
57 קליין גילה 983
58 צברי יורם 869
59 נתנזון רובי 842
60 פסטרנק אורן 765
61 ונונו יוסף 726
62 נאטור אחמד 709
63 אדירי ציון 687
64 סטופאי שוורץ נירה 667
65 שחף עמנואל 600
66 רון עמוס 598
67 קננגיסר דובי 534
68 עווד אמיר 502
69 שביט רון 471
70 הרשקוביץ עמית 434
71 שקד אריק 428
72 שחם יוסי 413
73 שתיל אוולין 405
74 אובלס אבי 389
75 סטרולוב עמירם 348
76 מרום צביקה 369
77 אברהם אביבה 348
78 גלעדי אלון 280
79 פריש (גאנם) אסתי 280
80 זלצר אדיר 261
81 עזור דקל-דוד 259
82 נחום שלום 243
83 כתר יעקב 238 

*רשימת הקולות שקיבלו 40 המתמודדים שלא נכללו ברשימת 45 המועמדים הראשונים ברשימת העבודה לכנסת ה-19.

זוהי אינה הרשימה המלאה והרשמית, בקרו באתר מפלגת העבודה לפרטים נוספים.

עודכן לאחרונה ב- שני, 21 ינואר 2013 19:25
 

הבא לדיון מאמר זה
הבמה הרעיונית של מפלגת העבודה

מפלגת העבודה בטוויטר

מי מחובר?

אף אחד
באנר