עמוד הבית
 

סקר של ערוץ הכנסת: הציבור מעדיף את ח כ כבל על פני עופר עיני כיו ר ההסתדרות

PDF גרסת הדפסה דואר אלקטרוני
איתן כבל    רביעי, 18 ינואר 2012 10:11
Share

 

על פי הסקר ששודר בתכנית "הצוללת" גובר ח"כ כבל על עופר עיני במרוץ לתפקיד יו"ר ההסתדרות בפער של 21%. בנוסף עולה כי 67% מהציבור חושב כי החלטתו של כבל להתמודד נגד המועמד הרשמי בו תומכת מפלגתו היא מעשה לגיטימיעל פי סקר שהתפרסם אמש בתכנית הצוללת בערוץ הכנסת עולה כי הציבור מעדיף לראות את ח"כ איתן כבל בתפקיד יו"ר ההסתדרות הבא. לשאלה "לו היו הבחירות מתקיימות היום, במי הייתם בוחרים?" ענו 35% מהנשאלים כי היו בוחרים בכבל בעוד 14% העדיפו את עיני ו-51% לא ידעו או לא החליטו.

לשאלה "מי מבין האנשים הבאים הוא המתאים ביותר להיות יו"ר הסתדרות?" ענו 26% מהנשאלים כי ח"כ כבל הוא המתאים ביותר לתפקיד בעוד 13% ענו כי ח"כ עמיר פרץ הוא האיש המתאים לתפקיד ו-11% בחרו בעופר עיני.

גם בקרב בוחר מפלגת העבודה מסתמן יתרון לח"כ כבל. לשאלה "לו היו הבחירות מתקיימות היום במי מבין שני המועמדים, איתן כבל ועופר עיני, היית בוחר?" ענו 55% מבוחרי העבודה כי היו מצביעים לכבל בעוד 30% היו מצביעים לעיני. לשאלה "מי מבין השלושה, כבל פרץ או עיני, הוא האיש המתאים ביותר לתפקיד יו"ר ההסתדרות?" ענו 36% מבוחרי העבודה כי כבל הוא המתאים ביותר, 34% בחרו בעיני ו-6% בחרו בפרץ.

83% מבין בוחרי העבודה ו-67% מבין הציבור הכללי חשבו על פי הסקר כי ההחלטה של כבל להתמודד נגד המועמד הרשמי של מפלגתו היא מעשה לגיטימי.

 

לידיעה המקורית ...

 

הבא לדיון מאמר זה
הבמה הרעיונית של מפלגת העבודה

מפלגת העבודה בטוויטר

מי מחובר?

אף אחד
באנר