עמוד הבית
 

ברכות על היוזמה ותגובה להצעה

PDF גרסת הדפסה דואר אלקטרוני
הפרולטר {אסף הלחמי}    רביעי, 07 אוקטובר 2009 11:03
Share

שלום חברים,

ראשית - ברכות על היוזמה ועל ההצעה בשעה קשה זו למפלגת העבודה וכמובן שאשמח לתמוך ולסייע.

עם זאת, אני רואה בה מעט מדי ומאוחר מדי!

מאוחר מדי - היות והמאבק האמיתי היה חייב להתקיים בועידה וכנגד שינוי החוקה בפועל שסירס כול נסיון עתידי (כמו שלכם) לשיקום המפלגה על ידי החברים. באופן מעשי, ההצעה שלכם תאושר ותתקבל עם שינויים כאלו ואחרים ולא תמומש בפועל כי אין לכם שמץ של יכולת לכפות מדיניות ופעולה על הנהלת המפלגה הנוכחית.

מעט מדי - התוכנית עצמה מסורבלת ולא תוקפת את הבעיות האמיתיות שבפניהן עומדת המפלגה ולכן הנה בבחינת כוסות רוח למת ... חסרה בה התייחסות אמיתית להליכי הניהול, שיטת בחירת ההנהגה, קיום דיון רעיוני ברמת הגוף הריבון (הועידה) וכו'.

יתר על כן, התוכנית עצמה מסורבלת ולא תתן מענה אמיתי לאותם גושי פעילות (שזיהתם נכון) הצמאים לפעילות רעיונית ואחרת באופן נואש.

כדוגמא לסרבול ולחוסר הרצון של הנהלת המפלגה הנוכחית לקדם נושאים מהותיים - אפשר לתת את "אתר המפלגה הנוכחי" שאותו הציג היו"ר כסימפטום לחובה שלו לשנות את החוקה וזאת בגלל אי היכולת שלו להקים אתר במסגרת הקיימת. והנה, ראו זה פלא - עבור כבר 62 יום, 17 שעות וטרם הוקם אתר וזאת למרות החופש המלא שעומד לרשות היו"ר כעת ולאחר שינוי החוקה!

אני מפנה אתכם למסמכים שהגשתי בזמנו למפלגה והנוגעים לנושאים אותם הצגתם כאן

  1. תפיסת תכנון מפלגתית ותוכנית עבודה - מציגה תפיסת תכנון כוללת להתנהלות פעילות השטח של המפלגה והמאפשרת יצירת מוקדי פעילות גדלים והולכים וללא העמסה תקציבית.
  2. מדריך כיס לחבר תנועת העבודה - גיבוש מצע רעיוני מקוצר למפלגת העבודה וכתחליף לדיון שלא מתקיים במפלגה מזה שנים ובפרט שאתם מציאים שכול הדברים יעברו בלשכה שזה ממש סותר את תפקידה השוטף.
עודכן לאחרונה ב- רביעי, 07 אוקטובר 2009 11:05
 
הבמה הרעיונית של מפלגת העבודה

מפלגת העבודה בטוויטר

מי מחובר?

אף אחד
באנר