עמוד הבית מאמרים טקס קבורת החמור של מפלגת העבודה
 

טקס קבורת החמור של מפלגת העבודה

PDF גרסת הדפסה דואר אלקטרוני
הפרולטר {אסף הלחמי}    חמישי, 07 מאי 2009 17:58
Share

בשם חברי תנועת העבודה לדורותיה, בפרט א.ד. גורדון, ברל כצנלסון, יצחק טבנקין, דוד בן-גוריון, לוי אשכול, גולדה מאיר, יצחק רבין ואפילו שמעון פרס, אני רוצה להזמין אתכם לטקס הקבורה הרשמי של מפלגת העבודה הישראלית.

הטקס יתקיים ביום ראשון, 10.5.2009 בשעה 17:00 בביתן 15 בגני התערוכה שבתל-אביב. שם יכנס יושב ראש מפלגת העבודה הנוכחי, נפוליאון זוטא (הרי הוא כבוד שר הביטחון, אהוד ברק) את הועידה לאשר צרוף רשימה נבחרת ומובחרת של תומכים ועושי דברו שסומנו באופן מסור על ידי עושה דברו, כבוד שר החקלאות שלום שמחון.

כפועל יוצא, של אישור פעולת ועדת הצירופים - שהורכבה באופן מעורר השתאות מתומכי נפוליאון זוטא (הרי הוא כבוד שר הביטחון שלנו, אהוד ברק), נפסלו מרבית החברים שהובאו לשיקול דעתה ואושרו, באופן לא מפתיע, כמעט אך ורק תומכים ועושי דברו. לפיכך, לאחר אישור הרשימה שתוגש, ישונה באופן מהותי הרכב הועידה שנקבע על ידי כלל ציבור חברי מפלגת העבודה ובכך יתאפשר לאותו נפוליאון זוטא (הרי הוא כבוד שר הביטחון, אהוד ברק) לאשר סדרה של הצעות לשינוי מבני, תפעולי וחוקתי. הצעות, שמן הסתם היו נתקלות בהתנגדות ולפחות חלקן היה נופל בהצבעה חופשייה ומשוחררת.

בין ההצעות - הדחת מזכ"ל מכהן (על בסיס כך שלא היה עושה דברו) ומינוי מנכ"ל במקומו וזאת בניגוד לחוקה, ביטול מרכז המפלגה ואיחודה עם הועידה (שוב, בניגוד לקבוע בחוקה), קביעת נוהל בחירת הלשכה - שמן הסתם, יטיב עם מועמדים מטעמו של אותו נפוליאון זוטא (הרי הוא כבוד שר הביטחון, אהוד ברק) ועוד.

היות שכך ומטעם זה, אין בליבי ספק כי ישיבת הועידה הזו תהווה את טקס קבורת החמור של תנועת העבודה ההיסטורית בכלל ומפלגת העבודה הישראלית בפרט. אני רואה חשיבות עליונה בהתייצבות כלל החברים לציון רגע היסטורי זה של פינוי הבמה והגשמת החזון של אותו נפוליאון זוטא (הרי הוא כבוד שר הביטחון, אהוד ברק) לחיסול מפלגת העבודה. חזון שהחל בהגשמתו עוד בקדנציה הקודמת ופעל למענו בנחישות - עת השית עלינו קנס של כ-17 מליון ש"ח שהיה תוצאה של ניהול העמותות הפרטיות שלו, ריסק את הממשלה ואת חברי הכנסת בקדנציה הראשונה שלו כראש ממשלה כשהוכיח חוסר יכולת ניהולית ובין אישית בסיסית וכלה בקדנציה הנוכחית, בהצטרפותו לממשלת ימין קיצונית ודריכה ברגל גסה על כול עקרונות, מצע ומהות מפלגת העבודה הדוגלת בסוציאל דמוקרטיה וחתירה לשלום.

עודכן לאחרונה ב- חמישי, 14 ספטמבר 2017 14:22
 
Comments (15)
15 שלישי, 12 מאי 2009 06:52
guest
בושו והכלמו לכם עלובי החיים. חפשו נימוקים יותר משכעים לשם הצדקת קיוכם במסגרת המפלגה
14 ראשון, 10 מאי 2009 07:53
guest
נראה לי שעדיף בעת הזאת להשקיע את כל האנרגיה בהקדמת הבחירות ליו"ר המפלגה. הסיכוי היחידי להציל את המפלגה הוא בבחירה של יו"ר אחר. כל שאר הדיבורים הם סתם בזבוז זמן.
13 ראשון, 10 מאי 2009 07:41
guest
מי חתום על המיסמך "המבריק" הזה?
אמנם, על זיבולים כאלה גם אני הייתי מתבייש לחתום.
יש סוג של אנשים, שהדמוקרטיה חביבה עליהם
רק אם ההחלטות תואמות את עמדתם.
"במשפט שלמה" הידוע הם מייצגים את ה"אם"
שהעדיפה חיתוך הילד לשניים...
זה עניין של אופי, כי אכן כמה קשה להיות במיעוט.
גם אני התנגדתי לקואליציה עם נתניהו. אבל הרוב
החליט, ואינני מצטרף למפלגים הפלגנים.
קחו דוגמה משלי יחימוביץ, לא מאיתן כבל.
12 שבת, 09 מאי 2009 20:47
guest
למה אתם לא שוקלים לפנות בעניין הפסילה לערכאות המשפטיים?
11 שבת, 09 מאי 2009 14:21
guest
צודק !! באמת פרס (במיוחד לאור התנהלותו מאז עזיבת המפלגה ), איננו האיש הראוי. גם לא בהכרח כל מי שברשימה החלקית הוא מתאים. זהו רק נסיון להאיר חלופות ולעורר חשיבה.
10 שבת, 09 מאי 2009 13:06
guest
מענין איך לשמעון פרס אתם מחליקים ככה על ענין עזיבתו לטובת הקמת קדימה שהרי בהליכתו העביר מסר ברור שמפלגת העבודה סיימה את תפקידה לפחות לדעתו ,ופתאום הוא נכנס כאן לרשימה המכובדת של עמודי האש של המפלגה ?איך נהיה?
9 שישי, 08 מאי 2009 18:26
guest
שימו בבקשה לב לרשימה חלקית של אנשים ראויים שנטשו את מעורבותם בחיי מפלגת העבודה :דוד ליבאי, משה שחל, בייגה שוחט, שמעון פרס, אברחם בורג, ברעם, גולדשטיין,פרופ.שטרית ועוד...... אולי יש דרך וסיכוי להחזיר אחדים מהם, שיגאלו אותנו מהמגלומן האוטיסט שמשתלט על המפלגה ? מה דעתכם ?
8 שישי, 08 מאי 2009 15:14
guest
בקשר לעובדות צריך לדייק קודם גיא פינס בTV ואופיר במפלגה דבר שני רבין וחיים רמון הגיעו למסקנה שעם מפלגת העבודה תנסה להבחר שוב לראשות ההסתדרות זה לא ילך אז הקימו רשימה חדשה עמיר פרץ היה המון שנים מנהיג פועלים והצטרף לרשימה זו. חיים רמון ושמעון פרס הבינו שבהתמודדות הפנימית להיהפך מזמני לקבוע אחרי הפרת ההבטחות לחברי המפלגה "זה רק לשנה" (או שלושה) הניחו שהם לא יקבלו בבחירות הנוכחיות מקומותריאליים וביצעו כלנתריזם לפני שחברי המפלגה יוציאו אותם לגמלאות. עם כל הכבוד ליו"ר ברק במעשיו האחרונים להדחת המזכ"ל לאחר שהיו"ר הביא כאלו תוצאות בבחירות יש טעם לפגם ברק יודע שבקרוב יהיה יו"ר חדש והוא רוצה לסנדל אותו כמו שהוא עשה למצנע, מבחינה של טקטיקה אישית הוא מעולה אבל זה הורס את המפלגה. נבחר צבור משמו אמור לפעול לטובת הצבור ולא לטובת כיסו או כסאו. שבת שלום לכולם אריה
7 שישי, 08 מאי 2009 14:52
guest
מאז ומעולם הייתי מפלגת העבודה, עד שזו התחילה לזייף למרכז ואז עברתי למר"צ, תוך שמירה קפדנית על קשר עם מפלגת העבודה בתקווה גדולה שזו תחזיר עטרה ליושנה ואוכל לחזור לביתי הפוליטי. מאז אהוד ברק התחיל למצוץ את לשד המפלגה, סר חינה והיא הפכה למורת רוחי לסוג של ליכוד 2 וזה היה ועדיין עצוב. פשיטת הרגל הפוליטית של אהוד ברק והכסא הנדבק היא אכן טקס קבורת החמוד המעציבה ביותר של מפלגת העבודה וחבל לי. היינו צריכים להדיח את אהוד ברק כשהייתה לנו הזדמנות, הוא אופורטוניסט ממש לא מעניינים אותו היסודות הרעיוניים עליהם מושתתת המפלגה הוא צמא לכוח, הון ושלטון והוא לצורך העניין יצטרף לליברמן וכל מפלגה צר לי על המפלגה, אבל אני מאמינה שהעתיד טומן הפתעות טובות למי שימשיך להאמין ואני ממשיכה, מפלגת העבודה חזקה מאופורטוניסט חסר מצפון, עוד נקום!
6 שישי, 08 מאי 2009 14:10
guest
אתם ביזיון!!!!!
5 שישי, 08 מאי 2009 12:04
guest

רק בעזרת אנשים עכורים כמוכם המפלגה תהרסת ואולי תקבר.הבאתם ווירוס חברתי בעזרת פרס הוא הלך לרעות בשדות זרים  ואתם ממשיכים.
4 שישי, 08 מאי 2009 11:50
שלמה ברמץ
הוי כמה שזה נכון,
קשה להיות אדיש לנוכח המצב העגום שבו אנו נמצאים, נראה לי שנעשו שגיאות לכל אורך הדרך בשנים האחרונות בבחירת היו"ר של המפלגה החל באינוס של שמעון פרס שאנס את המפלגה בהחדרת עמיר פרץ,ומכאן דומני החלה ההתדרדרות, אני לכשעצמי אינני מוכן להשלים עם המצב הזה,ואני ממליץ לחשוב על מרד במנהיגות הנוכחית,מפלגה היא לא צבא, ואסור שהיא תתנהל כך.
3 שישי, 08 מאי 2009 07:50
guest

שלום לאלמוני שלא יודע לחתום את שמו.
מי שקובר את המפלגה הם אנשים מסוגך.
אינם יודעים לקבל החלטות רוב.
עמיר פרץ דפק ראשון את המסמר בשיתופו של רמון בבחירות להיסתדרות וזחילתו חזרה למפלגה ושתילת
אנשי שלומו.(דבר שעכשיו את מתקומם עליו)
השני הוא גיא פינס שלפני הבחירות שקל לעזוב את המפלגה.
והערה חינוכית איני מכר אותך אך הסגנון מעיד כי מקומך אינו איתנו.
בברכות חמות ממני
2 שישי, 08 מאי 2009 07:49
guest
אתם פשוט לא נורמליים להפיץ אימייל כזה. איך אתם יכולים לקרוא ליו"ר המפלגה נפוליאון-זוטא? אתם במו ידכם מבזים את המוסד שאותו אתם מתיימרים לייצג. לכל אחד מאיתנו יש הזכות להביע דעתו, אבל יש בכל זאת עניין של תרבות דיון, ממלכתיות, ומעט ענווה מלווה בשמץ של כבוד לאיש שבל זאת הקדיש את כל חייו למען שירות המדינה - גם אם אתם כרגע לא מסכימים עם אופן התנהלותו או החלטותיו. אתם מביכים אותי. בחיי.
1 שישי, 08 מאי 2009 00:02
guest
לא טעיתם המפתח לשלטון הוא ההון כמו הביצה והתרנגולת חייבים להפסיק את הקשר החולני הזה !
ראו איך הגיב דנקנר כאשר מבקשים לפטרו מיו"ר דירקטוריון הבנק?
כמובן פונה לחבריו מועדת הכספים בכנסת !!!!!!!!!!!
דוגמאות יש בשפעעעעע!!!!!!
דוגמא לחזירות תמצאו "ברוסיה החדשה" , אר"הב .
שם שכחו שרק האדם הקטן הוא שמניע את גלגלי הכלכלה ולא אילי ההון!

הבא לדיון מאמר זה
הבמה הרעיונית של מפלגת העבודה

מפלגת העבודה בטוויטר

מי מחובר?

אף אחד
באנר