עמוד הבית מאמרים שלי יחימוביץ' נכשלה
 

שלי יחימוביץ' נכשלה

PDF גרסת הדפסה דואר אלקטרוני
אראל מרגלית    ראשון, 14 יולי 2013 10:40
Share

צריך לומר את זה: שלי יחימוביץ' נכשלה בבחירות האחרונות. 15 המנדטים שקיבלה מפלגת העבודה הם מקסימום המנדטים ששלי יחימוביץ' יכולה לקבל. היא היתה בשיאה וזה מה שקיבלנו.

הבחירות הבאות תהיינה על מי מסוגל להתמודד מול יאיר לפיד. מי יחזיר למפלגת העבודה את הקולות שיש עתיד שאבה ממנה. לפיד מנהל מדיניות שערורייתית, זוהי אחת מההונאות הפוליטיות הגדולות שהיו במדינה הזאת. ובכל זאת, למרות הכל, שלי יחימוביץ' לא 'סוחבת' ממנו ולו מנדט אחד. מפלגת העבודה משוועת למישהו שיביא ניצחון. מפלגת העבודה צריכה להוביל את ישראל, ולא להפוך למפלגת אופוזיציה נצחית.

אני מקבל כל מועד לפריימריס שייקבע ובלבד שיהיה מקובל על ראשי הרשויות וראשי הערים. חייבים להיות קשובים לשטח שלנו. אם הם יאמרו שזה בסדר אני מקבל את קביעתם.

ומילה אישית, ברשותכם: לא גדלתי בתוך הפוליטיקה. מה שהרבה מאוד אנשים בתוך מפלגת העבודה שכחו אני לומד. עזבתי את החיים הקודמים שלי ומאז שנכנסתי לכנסת לא הסתכלתי, ולו לרגע, אחורה והצטערתי. לא מתגעגע לעולם העסקי, חולם בכל יום להביא ערכים של יזמות והצלחה אל תוך העולם הפוליטי ומשם בכלל - למדינת ישראל. 

מערכת בחירות היא, תמיד, רוויות יצרים ומתח וכעסים. אין מה לעשות, בפוליטיקה הכל בחוץ. אבל זה רק מפני שלאנשים, באמת, אכפת. כן, אכפת לי. ה' עדי עד כמה.

אז רגע לפני שהפריימריס מתחילים אני רוצה להגיד תודה לאנשים שמלווים אותי בסיפור הזה: למשפחה שלי, לצוות המקצועי, למתנדבים, לפעילים ולפוליטיקאים. סביר להניח שהתקופה הקרובה לא תהיה קלה אבל תהיה מרתקת. ולהגיד תודה באמצע לא תמיד יוצא ובסוף זאת לא חוכמה. 

אז תודה מראש.

על מה שנעבור!

------------------------------------

פורסם בעמוד הפייסבוק של אראל מרגלית

 
הודעות: לפני 4 שנים, 9 חודשים על ידי מישהו #8399
שלום
ואיפה אתם הייתם? אני חשבתי שמפלגת העבודה החדשה זה צוות שכל אחד אמור להביא איתו מנדטים ובכך לחזק אחד את השני.
אני חושב שאפשר לומר שמיפלגת העבודה לא הצליחה בבחירות ולא שלי יחימוביץ לבדה. התרבות הזאת שלאחר כל בחירות בהן לא מצליחים להגיע לראשות הממשלה מדיחים את העומד בראש המיפלגה רק יחליש את המיפלגה וירחיק את הקהל.
במקום זאת אפשר לשנס מותניים כל אחד ממקומו ולעזור להוציא את את העגלה מהבוץ.
מה אתה חושב שכאשר מחר, במידה ותהיה בראשות המיפלגה, אם לא תצליח בבחירות הבאות להגיע לראשות הממשלה, אתה תיכנס לפורום ותראה מודעה בדיוק כזו רק במיקום שלי יהיה כתוב אראל.
תחשבו על זה.
מישהו
הודעות: לפני 4 שנים, 9 חודשים על ידי איתי לנר #8398
מה שאנו יודעים היום על לפיד לא יכולנו לדעת מאימרות השפר שלו טרום ההבחירות - פה מפיק מרגליות
מכן ניתן להקיש גם על מר מרגלית עצמו
יתכבד וישב בכנסת קדנציה או שתיים יוכיח עצמו כפרלמנטר ולא יופיע דאוס אקס מכינה משל היה לפיד
לפחות לכבל והרצוג יש נסיון ויושרה מוכחת

הבא לדיון מאמר זה
הבמה הרעיונית של מפלגת העבודה

מפלגת העבודה בטוויטר

מי מחובר?

אף אחד
באנר