עמוד הבית מאמרים הוזלת דירות זה רע למתנחלים.
 

הוזלת דירות זה רע למתנחלים.

PDF גרסת הדפסה דואר אלקטרוני
אריה גל    רביעי, 05 יוני 2013 09:33
Share

כולנו משחקים במשפט הפסאודו חכם : "הכל אישי !", וכולנו "מבינים" שמינהל מקרקעי ישראל בסוף לא ניתן למר משה כחלון כי נפתלי בנט פשוט לא רוצה לשמוט מידיו "דג שמן",-
אבל זה הרבה יותר פשוט מזה. אנחנו כולנו בוחרים באיזה מרכול נערוך את קניותינו לפי השוואת המחירים בו אל מול המחירים אצל מתחריו. ולפחות בתשעים אחוז מהמקרים זהו בדיוק השיקול שלנו כאשר אנחנו מחליטים היכן לרכוש לעצמנו דירה.
אידיאולוגיה צרופה היא בוודאי השיקול של חלק מהמחליטים לגור "מעבר לקו הירוק". אך לדעתי המחליטים רק בשל אידיאולוגיה הם המיעוט. רוב העוברים לגור בקרני שומרון או באלפי מנשה או באריאל, אני מעז להצהיר, עוברים לשם מהסיבה הפשוטה שאיפה לעזאזל ימצאו במרכז הארץ דירות במחירים שפויים אם לא שם ?
על כן זה פשוט: המשך תנופת ההתנחלויות תלויה לחלוטין בכך שמחירי הדירות בכפר סבא ימשיכו להיות בשמיים. בעיני "המחנה הלאומי",- מעבר לאותו קומץ חילוני בכיר ומפוטם, Amicus nobilitatem אשר יעדיף לקטוע לעצמו את יד ימינו בטרם יחתום על מה שיפגע ולו כהוא זה ברווחי העתק של חבריו הקבלנים הטייקונים,- בעיני "המחנה הלאומי" האידיאולוגי כל הוזלה במחירי הדיור "בארץ" היא פשוטו כמשמעו תקיעת סכין בוגדנית בגבו של מפעל ההתנחלות. כל הוזלה במחירי הדיור "בארץ" היא חד משמעית, בבירור, מעשה אנטי ציוני.
לכן. ולא משום שיקולים של "אגו", לכן כבוד השר הלאומי מר נפתלי בנט לעולם לא ייתן יד ולעולם לא ייתן אצבע ליצירה "בארץ" של "דיור בר השגה". להיפך. בדיוק להיפך. בעידודו המאושר והמגחך של Amicus nobilitatem מר נתניהו, כבוד השר הלאומי מר נפתלי בנט, מתוך אידיאולוגיה טהורה, יעשה כמיטב יכולתו שגם להבא מחירי הדירות "בארץ" רק יעלו.
 
 

הבא לדיון מאמר זה
הבמה הרעיונית של מפלגת העבודה
באנר

מפלגת העבודה בטוויטר

מי מחובר?

אף אחד
באנר