עמוד הבית מאמרים חשש להטיית תוצאות הבחירות ליושב-ראש המפלגה
 

חשש להטיית תוצאות הבחירות ליושב-ראש המפלגה

PDF גרסת הדפסה דואר אלקטרוני
עורך ראשי    שישי, 06 אוקטובר 2006 01:08
Share
היום נציין עשר שנים לרציחתו של יושב-ראש מפלגת העבודה וראש-הממשלה יצחק רבין זיכרונו לברכה. עמדת הבמה בנוגע לרוצח המתועב ידועה. רבים שוכחים כי מבחינת חברי ותומכי המפלגה‚ היה רבין‚ בראש ובראשונה‚ יושב ראש המפלגה שלהם ומייצג דרכם האידאולוגית והערכית.
בעוד מספר ימים‚ נדרש לבחירה של יושב הראש העתידי של המפלגה. הסימליות שבכך הנה רבה ודורשת מכל אחת ואחד מאיתנו להקפיד הקפדה יתרה על זהות המועמד הנבחר. מורשת רבין איננה מתבטאת רק בדרכו המדינית‚ אלא - בעיקר - בערכים שייצג ובאופן התנהלותו אל מול חברי המפלגה והציבור בכלל.

התנהלות מרכז המפלגה בטיפול במפקד ובעיקר בהכנות לקראת יום הבחירות‚ קביעת ועדות קלפי המועדות לשחיתות ובחירת חברה-פרטית לניהול הספירה והבקרה מעלות חשש כבד לתקינות וניקיון הבחירות!

מערכת הבמה-הרעיונית מתריעה מעל במה זו:

ניהול הבחירות כושל ומרמז על שחיתות וניסיון להטיית התוצאות

חוסר היכולת של מרכז המפלגה לספק ספרי בוחרים מעודכנים‚ ביטול כל מנגנוני הבקרה של המועמדים בועדות הקלפי והתעלמות מוחלטת מפניות לברור הנושאים מביאים למסקנה אחת:

גורמים במפלגה פועלים להטיית הבחירות!

מערכת הבמה-הרעיונית קוראת לכלל החברים להגיע לקלפי ולבחור במועמד הממשיך בדרך רבין - לא רק בדרכו המדינית אלא גם באופי ובערכי ניקיון כפיים אותם הוא מייצג!

מערכת הבמה-הרעיונית קוראת לכלל החברים להגיע לקלפי ולא לבחור בשמעון פרס שנכשל ופואד בן-אליעזר שכבר כיהן בתפקיד אלא במי שצועד בדרך רבין.

מערכת הבמה-הרעיונית קוראת לכלל החברים להגיע לקלפי ולהקפיד על התנהלות ועדות-הקלפי‚ החברה המפקחת‚ ספירת הקולות והעברתם למוקד המרכזי!

שומרים על הבית שלנו - מפלגת העבודה!

 
Comments (4)
4 שבת, 04 נובמבר 2006 18:30
guest
רק מתן וילנאי ממשיך את דרכו של יצחק-רבין בניקיון הכפיים שלו, ביושר האישי שלו, בדרך המדינית שלו ובכלל בהתנהגות שלו.לגבי השחיתות שאתם מדברים עליה זה נשמע חמור מאוד ומה בדיוק העניין הזה עם החברה הפרטית שאתם מזכירים?
3 שבת, 05 נובמבר 2005 23:34
דקל עוזר
די כבר עם ההצתדקות וההטפלות לתפל.
עד שלא יהיו כללים ברורים כמו שמי שהיה מנהיג המפלגה לא יוכל להתחרות שוב אם הודח לא יקום מנהיג למפלגה.
ולמרות המחאה שאני אספוג על דברי - כדאי לעזוב את ההטפלות לרבין!
רבין אינו מייצגה של מפלגת העבודה, ומפלגת העבודה לא נפסקה בשנת 1995, מי שנרצח לא היה מנהיג מפלגת העבודה אלא ראש הממשלה של ישראל, וביחד איתו נרצח ההגיון הדמוקרטי.
הדרך של המפלגה היא של בוחרה:
אם יבחר פרץ אנו בעד הדרך הפרצניצקית.
אם יבחר פרס אנו בעד הדרך הפרסנסקית.
אם יבחר וילנאי אנו בעד הדרך הוילנאיסטית.
אם יבחר בן אליעזר אנו בעד הדרך הבן-אליעזריסטית.

בנוסף אני קורא, לאור הבזיון שבעיתון על השרון שעליו אני מתכוון להתלונן במשטרה, לחקיקת חוק חדש: עונש מוות לרוצח שאין סיכוי לשקמו, החוק יהיה תפור למידותיו של יגאל עמיר ויוכל להחיל עצמו רטרו אקטיבית ע"מ שיגאל עמיר יוצא להורג, אך יכיל מספיק מגבלות ע"מ שלא יהיה מוכל על "סתם" עבריינים.
זה חובתנו כמאמינים בדמוקרטיה - מי שמעוניין להרוג את הדמוקרטיה - הדמוקרטיה תהרוג אותו.
2 שישי, 04 נובמבר 2005 21:34
הפרולטר {אסף הלחמי}
דרך-רבין, כאמור, איננה רק במדיניות חוץ או כלכלה אלא בעיקר כמודל של התנהגות ומנהיגות ישרה וישירה, נקיה ושקופה ובעיקר ללא רבב. אשר להפרטות וכו' - אנחנו מפנים אותך להצלחות האדירות של ממשלת רבין בחיסול האבטלה ובשגשוג מערכת החינוך! מסקנה - אפשר לדעת להפריט ולהפיק מזה גם טוב.
1 שישי, 04 נובמבר 2005 21:12
guest
איזו דרך? הפרטות ו'קפיטליזם חזירי'? לא תודה.
An invalid post ID was requested.
הבא לדיון מאמר זה
אתה נדרש להכנס או להרשם כדי להתדין בנושא זה.
הבמה הרעיונית של מפלגת העבודה

מפלגת העבודה בטוויטר

מי מחובר?

אף אחד
באנר