עמוד הבית מאמרים מחליפים הנהגה - עכשיו!
 

מחליפים הנהגה - עכשיו!

PDF גרסת הדפסה דואר אלקטרוני
עורך ראשי    רביעי, 12 אוקטובר 2005 00:30
Share

החגים כבר אתנו‚ כולנו מחליפים ברכות שנה טובה‚ גמר חתימה וצום קל! ובדרך‚ הצבועים השתקנים מחליפים לנו שיטת בחירות‚ מחליפים את ציבור הבוחרים וגונבים לנו את המפלגה!

 אסור להיכנע לפיתוי המושך שבביטול הבחירות ליושב-ראש. באמת נחוץ יו"ר זמני - שלא מתפקד‚ לא משפיע ומונע מהמפלגה להציב את עצמה כאלטרנטיבה אמיתית לשלטון?

אסור להיכנע גם לאלו המנסים לגנוב בחירות ולשחזר את ספר-הבוחרים הבזוי והמלוכלך! למה לא עוצרים את המהלך? למה שוב כושל המנגנון בפיקוח על מהלך הערעור הסיטונאי הזה?

אולי - בגלל ששוב רוצים לבזות אותנו וברגע האחרון להציג את המפקד כמלוכלך ובתירוץ זה לדחות את הבחירות?!

לכן‚ אל תתנו לאותם כבשים תמימות לכפות הרס וחורבן בתרגילים פוליטיים ונעיצת סכין בגב החברים! לא מוותרים על קיום בחירות לתפקיד יושב-הראש והצביעו רק למועמדים שטרם מילאו את התפקיד ולא נכשלו בו כשלון חרוץ. הצביעו רק למועמדים שבחירתם עלול להביא לפריחת המפלגה‚ לביסוס מעמדם כמנהיגים ראויים ואולי אף כמועמדים ריאליים לתפקיד ראש-הממשלה!

 

הצביעו מתן-וילנאי‚ הצביעו עמיר פרץ

 
Comments (2)
2 שלישי, 11 אוקטובר 2005 17:07
guest
שלום לכולם, יש אתר בשפה הערבית? אנחנו בעד מתן וילנאי שדואג לאוכלוסיה שלנו.
1 שני, 10 אוקטובר 2005 22:50
הפרולטר {אסף הלחמי}
בחירות עכשיו והחלפת-הנהגה זו לא סיסמא ... זו מציאות שחייבת להתממש ולהתגשם אם המפלגה הזו, חבריה ותומכיה חפצים חיים. אסור לנו להסתנוור באור-יקרות השלטון והקסם של פרס. הוא לא יוביל אותנו לניצחון בבחירות והוא לא יסחוף אף-אחד קדימה.

הבא לדיון מאמר זה
הבמה הרעיונית של מפלגת העבודה

מפלגת העבודה בטוויטר

מי מחובר?

אף אחד
באנר