עמוד הבית מאמרים שתיקת הכבשים - 2
 

שתיקת הכבשים - 2

PDF גרסת הדפסה דואר אלקטרוני
עורך ראשי    ראשון, 04 ספטמבר 2005 22:36
Share

שוב‚ כמו בסרט אימה דל-תקציב‚ נקלעת הגיבורה (מפלגת-העבודה) לסמטה חשוכה. הקהל ביציע כבר יודע את הסוף‚ צורח במלוא גרונו אזהרה לדמות שעל המסך. אבל‚ הבמאי וצוות הכותבים כאילו מתעלמים וממשיכים לכוון אותה לעבר הסכנה הממתינה לה מעבר לפינה!

 שוב‚ מי שאמור להנהיג את מפלגת העבודה‚ מי שאמור להוות אלטרנטיבה שלטונית צעירה‚ רעננה‚ מתחדשת ומאתגרת‚ מי שאמור להוביל את ציבור הבוחרים והתומכים - משתפן‚ מתקפל ונותן למפלגת העבודה לגסוס.

שוב‚ כמו בשתיקת הכבשים הראשונה‚ חברי הכנסת קולם אינו נשמע מול הניסיון להארכת כהונתו של היושב-ראש המכהן שמעון פרס. פעם זה היה מצחיק‚ אח"כ עצוב ועכשיו מעורר בחילה!

שוב‚ הם מפחדים -

 שמועמד צעיר ונמרץ יתפוס את מקומו?

 ששיקום המפלגה יצליח ואולי אף יגדל כוחה בכנסת?

 שבעוד ארבע שנים הם כבר לא יהיו דור העתיד?

 שבבחירות הבאות לתפקיד יושב-הראש כבר לא יספרו אותם?!

שוב‚ אהוד-ברק מוצג כחוזר בקטן (הארץ‚ 2.9.05) בחבירה לפרס בניסיון נואש לשמר את סיכויו בסיבוב הבא על ידי הכשלתם של מתן וילנאי ועמיר פרץ! אולם‚ כמוהו כל הצבועים החגים מסביב לגוויה בשתיקה רועמת - אם הם שרים בכירים מטעם המפלגה שקולם נשמע בכל נושא פרט לזה‚ או אם הם חברי כנסת מהספסלים האחוריים! כולם כאחד‚ פועלים לחסימה דור ההמשך כדי לשמר עצמם כדור הביניים הנצחי!

שוב‚ הבמה-הרעיונית קוראת ליישום מיידי של מסמך קריאה לפעולה ולחתירה בלתי-מתפשרת לחידוש שורות הנהגת המפלגה והצגתה כחלופה אמיתית לשלטון מושחת!

לכן‚ אל תתנו לאותם כבשים -תמימות לכפות הרס וחורבן בתרגילים פוליטיים ונעיצת סכין בגב החברים! לא מוותרים על קיום בחירות לתפקיד יושב-הראש והצביעו רק למועמדים שטרם מילאו את התפקיד ולא נכשלו בו כשלון חרוץ. הצביעו רק למועמדים שבחירתם עלול להביא לפריחת המפלגה‚ לביסוס מעמדם כמנהיגים ראויים ואלי אף כמועמדים ריאליים לתפקיד ראש-הממשלה!!!

 

הצביעו מתן-וילנאי‚ הצביעו עמיר פרץ

עודכן לאחרונה ב- שני, 06 אוקטובר 2008 08:49
 
Comments (2)
2 שלישי, 06 ספטמבר 2005 15:24
guest
להצביע רק מתן וילנאי כי הוא היחיד שיכול לשנות משהו באופי של מנהיגי המפלגה המפאיניקים האלו.
1 שני, 05 ספטמבר 2005 13:29
guest
שוב ושוב ושוב הם פחדנים ונמושות!להחליך את כולם!

הבא לדיון מאמר זה
הבמה הרעיונית של מפלגת העבודה

מפלגת העבודה בטוויטר

מי מחובר?

אף אחד
באנר