עמוד הבית מאמרים פרס הביתה - רוצים בחירות עכשיו
 

פרס הביתה - רוצים בחירות עכשיו

PDF גרסת הדפסה דואר אלקטרוני
עורך ראשי    רביעי, 10 אוגוסט 2005 14:14
Share

תוצאות הבדיקה שנערכה ותוצאותיה שפורסמו אתמול‚ בנוגע למפקד החברים לקראת הבחירות לתפקיד יושב-ראש התנועה‚ מעלות סמני שאלה רבים וקשים ביותר. עם זאת וראשית כל‚ מערכת הבמה מבקשת לברך את המזכ"ל החדש על פעולות הנחרצת והנחושה לטהר את התנועה מהשחיתות שפשתה בה!

 אולם‚ כעת ניתן להסיק מסקנות מיידיות ולפעול לחידוש שורות הנהגה!

ברור לעין כל כי הכשל המרכזי‚ שהביא לפסילתם של 44‚843 טפסים‚ איננו רצון לזייף או לגנוב בחירות (אם כי‚ יודגש שעמדת הבמה בנוגע ל- 9‚916 הטפסים המזויפים הנה טיפול מזורז של משטרת ישראל והעמדה לדין של האחראים!) אלא חדלון אישים‚ זלזול מוחלט והפקרת מנגנון המפלגה ואי-הכנתו להתמודדות עם המשימה שעמדה לפניו.

לכן‚ אין ספק כי יש להפנות אצבע מאשימה לכיוון אחד בלבד: יושב ראש המפלגה שמעון פרס. רשלנותו הפושעת (אפשר לומר כך וזאת מכיוון שתוצאות הרשלנות הנן פשע כנגד הדמוקרטיה באשר היא וכלפי חברי-המפלגה בפרט) הביאה לכאוס מוחלט בניהול מערך המפקד. לפי הדו"ח שהוצג‚ עיקר הפסילות נובעות מתקלות טכניות‚ חוסר תשומת לב‚ זלזול בעבודה וכדומה. לכך יש רק אחראי אחד והוא מנהל המערכת. שמעון‚ אל תגיד "לא ידעתי"‚ "לא שמעתי"‚ "הייתי עסוק"‚ "מה אתם רוצים ממני?" ... ידעת‚ שמעת‚ לא היית עסוק כי נבחרת לתפקיד זה ועם אין לך זמן - תתפטר!

 
שמעון פרס - הביתה!

 
בנוסף להדחתו של היושב ראש והוקעתו על הזלזול שהפגין בחברי ומוסדות המפלגה‚ נדרש לקבוע תאריך מוקדם ומיידי לקיום בחירות לתפקיד היושב-ראש  (לנושא ספר הבוחרים - ראוי להכליל את כל מי שהתפקד והפרטים שלו נמצאו כשרים ואו ישלים חוסר הקיים בטופס שלו עד תאריך שיקבע). כידוע לכל ומבחינת הזירה הפוליטית‚ הבחירות הכלליות לכנסת קרובות מאוד ומפלגת העבודה חייבת להתחיל להיערך להן בהקדם האפשרי.

רק יושב-ראש נבחר וחזק יוכל להוביל מהלך זה.

 
רוצים בחירות עכשיו!

עודכן לאחרונה ב- ראשון, 12 אוקטובר 2008 17:48
 
Comments (6)
6 ראשון, 14 אוגוסט 2005 12:34
guest
פרס הביתה!
5 חמישי, 11 אוגוסט 2005 20:50
guest
אם כולנו מסכימים אז למה הוא לא הולך פשוט???
4 חמישי, 11 אוגוסט 2005 12:08
guest
הביתה כבר משלשום היה צריך אך מוטב כעת מאשר בכלל לא עבר זמנו שיפנה מקום לצעירים עם כל הכבוד לעשייה הרבה שלוכעת פרס לך ומהר הבייתה
3 חמישי, 11 אוגוסט 2005 11:29
guest
בוקר טוב לגולשים.פרס הביתהבושה וחרפה מה שקרה לנו במפלגה.פרס הביתה.
2 רביעי, 10 אוגוסט 2005 22:43
guest
אני לא מסכים לגמרי עם מה שנאמר כאן.אמנם שמעון פרס הוא היושב ראש אבל ודאי שלאנשים שעשו את העבודה יש איזה שהיא אחריות. אני לא מאמין שהוא ידע שכל המערכת לא עובדת כך, לא?
1 רביעי, 10 אוגוסט 2005 13:25
guest
נכון נכון נכון!!!!!!פרס הביתה!!!!

הבא לדיון מאמר זה
הבמה הרעיונית של מפלגת העבודה

מפלגת העבודה בטוויטר

מי מחובר?

אף אחד
באנר