עמוד הבית מאמרים יצחק רבין‚ 2006
 

יצחק רבין‚ 2006

PDF גרסת הדפסה דואר אלקטרוני
עורך ראשי    שלישי, 31 אוקטובר 2006 17:35
Share

יצחק רבין - עצרת 2006יום הזיכרון הלועזי לרצח ראש-ממשלת ישראל ויושב-ראש מפלגת העבודה‚ יצחק רבין ז"ל - עומד בסימן ההידרדרות המוסרית ואובדן המודעות העצמית של החברה הישראלית.

איכות ההנהגה הנמוכה ואמות המידה השלטוניות שאנו חווים בשנים האחרונות וביתר דגש במצעד הנבחרים בבתי -משפט ובארכאות משמעתיות שונות (אל תמכרו לנו את הלוקש שחוסר ה הרשעה של רבים גורס גם את חפותם המלאה) מלמד על כך יותר מכול.

לאחרונה‚ היינו עדים למפח נפש נוסף‚ עת אושרה והתקיימה ההתייחדות של רוצחו המתועב עם 'בחירת ליבו'. אקט שכנראה יסייע בהנצחת הרצח‚ הרוצח וצאצאיו לדורות.

מערכת הבמה‚ קוראת לכלל ציבור חברי ותומכי תנועת-העבודה להתייצב לעצרת המרכזית לזכרו - שתתקיים במוצאי שבת ה- 4 לנובמבר 2006 - וזאת מתוך תחושת שליחות שתפקידנו לחזור ולהזכיר לציבור הישראלי את הפשע שהתרחש ומהווה פגיעה אישית בכל אחת ואחד מאזרחי המדינה.

עודכן לאחרונה ב- שישי, 04 נובמבר 2016 11:36
 
Comments (5)
5 שני, 18 פברואר 2008 00:15
guest
סטיבן מליק סטיבן מליק סטיבן מליק סטיבן מליק סטיבן מליק סטיבן מליק סטיבן מליק סטיבן מליק סטיבן מליק סטיבן מליק סטיבן מליק סטיבן מליק סטיבן מליק סטיבן מליק סטיבן מליק סטיבן מליק
4 רביעי, 01 נובמבר 2006 13:14
הפרולטר {אסף הלחמי}
חשוב לזכור ומשום מה כולנו מנסים להדחיק -

1. רבין נרצח בעת שהיה יושב-ראש המפלגה.
2. רבין נרצח בעת שפעל למימוש המצע והאידאולוגיה של מפלגת-העבודה.
3. רבין נרצח לאחר מסע הסתה של נציגי הצד השני במפה האידאולוגית (לא נזכיר שמות).
4. רבין כיהן כראש-ממשלה שנשלח על-ידי ציבור מסויים ביותר.

העובדה שהוא ראש-ממשלת ישראלת לא מבטלת בשום צורה את העובדות המוזכרות למעלה והפשע המתועב שבוצע, ראשית כול, כוון ישירות לציבור המצביעים של מפלגת-העבודה.

לכן, חשוב לחזור ולהזכיר עובדות אלו ובמיוחד נוכח הנטייה בציבור להעניק לרוצח חנינה!
3 רביעי, 01 נובמבר 2006 08:31
guest
לאחר שנים הבנתי שהקישור בין רצח ראש ממשלה לתנועה פוליטית שגוי מיסודו. הריגת אדם הוא פשע שאין עליו סליחה, רצח ראש מדינה, ללא קשר לעמדותיו הפוליטיות הוא פשע נגד הציבור. טוב תעשה מפלגת העבודה (בה הייתי חבר עד לאחרונה) אם תעביר את "נטל האבל" לידי המדינה* או גוף ממלכתי אחר. המצב הקיים יוצר אנטגוניזם מצד קהל גדול - רק בגלל החיבור הזה.ולגבי "הלא-אדם" שיושב בכלא, תפסיקו להזכיר את שמו שהאיש יישכח עד ליום מותו.*רצח ר. זאבי לא נתפס בציבור כענין פוליטי אלא כענין של פגיעה בלאומיות.
2 רביעי, 01 נובמבר 2006 00:55
guest
לצערי אף אחד לא ממשיך בדרך רבין-קרי היושרהעשיה למען העם והחברה הושה והצינעותחלקכם הפכתם לעושה דברו של אולמרט לכן אל תתקשטו בנוצות לא שלכם.רבין היה עסוק כל הזמן בעשיה למען העם.האני שלא היה בטל.אתם עסוקים בלעשות לעצמכם.לסדר עוד ג'וב,במקום ללכת בדרך העבודה והפשטוטחבר אתה חסר והיום יותר מתמידבושו והכילמו פרץ וחבריו אשר הולכתם שולל את הבוחרים.
1 שלישי, 31 אוקטובר 2006 19:14
הפרולטר {אסף הלחמי}
בושה וחרפה ההחלטה של השב"ס והשב"כ לאפשר לרוצח להתייחד עם לריסה ובכך בעצם לקיים את דור ההמשך שלו.מגעיל!

הבא לדיון מאמר זה
הבמה הרעיונית של מפלגת העבודה

מפלגת העבודה בטוויטר

מי מחובר?

אף אחד
באנר