עמוד הבית מאמרים תקיפה בסוריה, שכר חברי הכנסת ותמיכה הזויה באסד
 

תקיפה בסוריה, שכר חברי הכנסת ותמיכה הזויה באסד

PDF גרסת הדפסה דואר אלקטרוני
אורי קידר    שבת, 31 אוגוסט 2013 20:05
Share

כמה דברים על סדר היום:

1. האם תקיפה בסוריה היא דבר טוב למדינת ישראל? איני בטוח כלל. מי מורד במשטר הסורי? מול מי מתנהלת מלחמה? המלחמה הזו מתנהלת בין משטר סורי עריץ, רשע וחסר רחמים לבין מורדים אשר חלקם הגדול מורכב מאנשי ג'יהאדקיצוני פנטי המסוכן מאוד למדינת ישראל, לא פחות מהמטורף אסד. הרי אם הם ישימו ידם על הנשק הכימי מה יקרה אז? מה יקרה אם אל-קעידה תבסס שליטה בגבול הצפון, או סתם תשלוט בסוריה? הכאוס אותו כאוס והצרה עדיין צרורה. לא שהמצב ניתן למניעה, אבל האם ארה"ב צריכה לעזור לנבלה או או לטרפה? איני בטוח.

2. אסד לא לבד, יש לו עוד תומכים הזויים ומטומטמים ברחבי העולם. הנה לכם סרטון תמיכה של סורים החיים באוסטרליה. כמה צבועים ומתחסדים אותם מוסלמים סורים החיים להם בנוחות באוסטרליה, לאחר שעזבו את סוריה וכעת הם תומכים בבשאר. מעניין למה הם עזבו את סוריה? יותר מעניין, מדוע הם לא חוזרים לסוריה הנאורה ונפלאה. זה בטח בגלל יוקר המחיה הסורי, עדיף אוסטרליה. כמה קל לשבת במגדל השן ולהניף דגלים סורים, כשאתה מפחד פחד מוות לחזור למולדת ההיסטורית שם מתים סורים שלא נסעו לתפוס גלים באוסטרליה. לינק: http://www.youtube.com/watch?v=9ixa-IBgspU

3. בשקט בשקט, בזמן שעם ישראל עסוק בערכות מגן, מקלטים ובכלל, יש פה לא מעט בלאגן והיערכויות, פרשנויות ואי נוחות אכן מורגשת, יש אנשים בירושלים שנותנים בראש בעליות. מי? חברי הכנסת כמובן. בשקט, בלחש, בלי שאיש ירגיש, יעלה שכר חברי הכנסת בינואר הקרוב בעוד כמה אחוזים. יוקר מחייה, דו"ח העוני, דוגמא אישית, מוסריות - כל אלה הם מושגים בבבלית אשורית - שפה אשר אינה מוכרת לחברי הכנסת הנפלאים שלנו. למה השכר עולה? משום הסכם היסטורי מטופש הקובע כי השכר יהיה צמוד למדד וזה, כידוע, עולה לו כל הזמן. 

אגב, מרכז המחקר של הכנסת ערך מחקר בו השווה את שכר חברי הכנסת בישראל לפרלמנטרים משאר העולם ומצא ששכר חברי הכנסת של ישראל הוא במקום הרביעי בעולם. אם היינו מדורגים במקום הרביעי בעולם זה עוד היה נסבל, אבל כיוון שאנחנו מקום רביעי בעולם רק בשיט מפרשיות, זה מקומם ומגעיל כאחד. חשוב לציין, כי המחקר נעשה לבקשת חברי הכנסת אשר רצו להראות שעליית השכר מוצדקת, אבל אכלו את הכובע יחד עם התלוש כשראו את התוצאות. 

לחברי הכנסת של מפלגת העבודה אני קורא מכאן  - מנעו את עליית השכר שלכם ושל עמיתיכם באופן חד וחלק! צאו חוצץ נגד עלייה הפרעית המדיפה ריח כה חריף של חוסר דוגמא אישית וחוסר הבנה של מצבו של חלק גדול מעם ישראל. לא לעליית השכר !!!

כל טוב לנו, ללא נפילות

עודכן לאחרונה ב- ראשון, 01 ספטמבר 2013 09:51
 

הבא לדיון מאמר זה
הבמה הרעיונית של מפלגת העבודה

מפלגת העבודה בטוויטר

מי מחובר?

אף אחד
באנר