עמוד הבית מאמרים אין קול ביש עתיד? בנט מתבלבל ודוד רותם הוא פשוט פאשיסט
 

אין קול ביש עתיד? בנט מתבלבל ודוד רותם הוא פשוט פאשיסט

PDF גרסת הדפסה דואר אלקטרוני
אורי קידר    חמישי, 01 אוגוסט 2013 03:19
Share

לילה לא רע,

נקודות על סדר היום:

1. השר יאיר לפיד השעה את חה"כ עדי קול. מגיש החדשות ואומן הקראטה משעה ח"כ מוכשרת, בוגרת אונ' קולומביה ופעילה חברתית. וזאת למה? כי קול העזה להקשיב למצפון ליבה ולא לעמדת הסיעה. היא העזה להימנע בהצבעה על חוק המשילות! אסון לאומי, חה"כ מצביע לפי צו מצפונו וזה מפריע!למי?? למר פוליטיקה חדשה לפיד. מפריע לו לעבודה הפרלמנטרית. אני לא חשבתי שח"כים מצביעים לפי מה שכתוב בטלפרונטר. שמישהו יסביר זאת גם למר לפיד.

2. גל של חקיקה עכורה מגיע אלינו ומי המנצח על חוק המשילות? חה"כ דוד רותם, איש חושך שלא מבין דמוקרטיה מהי. אדם כוחני ומגעיל אשר רק רוצה להנציח את שליטתו ואת שלטונו ורוצה לחבל כמה שיותר במצב בו הגלגל יתהפך. אבל לו יהי והוא יתהפך ואנחנו נבעט אותו חזרה לפינת החשוכים, יחד עם תנועות השמאל והימין הקיצוני, פוי. אגב, יש עוד מדינה שסיימה לא מזמן גל חקיקה עכורה ומאז היא רק מדרדרת יותר וסופגת יותר מהלומות מהעולם. רוצים לנחש? עזבו, זו הונגריה והיא במצב חרבנה. 

3. השר בנט אמר היום לחיליק בר "אתה השתגעת, לשים דגלי פלשתין על שולחנה של הכנסת? איזה מזל שמחוללי הציונות לא היו תבוסתנים כמוך". מר בנט - איזה מזל שמחוללי הציונות לא היו אטומים, משיחיים וצרי מוח כמוך, שכן עד היום לא היינו מסכימים לתכנית החלוקהוחיים בשטח דמים, בלי הייטק, בלי גאווה, בלי מכבייה בארץ ובלי רעננה היפה שלך. מה כן היינו עושים? מבצעים פעולות תגמול, אולי אף פעולות טרור ומביאים לפה עוד אלטלנות על מנת להמשיך במרחץ דמים תחת שום החלטה וארץ שאינה מוגדרת. מי יודע לאן המשיחיות הפאנאטית הייתה מוליכה אותך אם גם אתה היית אז בין מקבלי ההחלטות. הגיע הזמן שתפעיל גם אתה את שכלך, ולא רק בסטארטאפ, אלא גם בפוליטיקה וממשל.

עודכן לאחרונה ב- שישי, 21 מרץ 2014 01:29
 

הבא לדיון מאמר זה
הבמה הרעיונית של מפלגת העבודה

מפלגת העבודה בטוויטר

מי מחובר?

אף אחד
באנר