עמוד הבית מאמרים מנצחים ברוח הצוות
 

מנצחים ברוח הצוות

PDF גרסת הדפסה דואר אלקטרוני
עורך ראשי    חמישי, 02 מרץ 2006 16:50
Share

רשימת המועמדים לכנסת ה- 17‚ מטעם מפלגת העבודה ועמיר פרץ בראשה‚ מציגים מגוון איכותי ומרשים של יכולות וניסיון‚ ותק-רב ורעננות‚ מצע חברתי בצד הבנה מדינית וביטחונית‚ ייצוג מגזרי ושל ההתיישבות העובדת.

אז‚ למה מסע הבחירות מסתיר את כל זה?

מערכת הבמה הרעיונית יוצאת בקמפיין חלופי!מטרתו‚ להביא לחזית את הנציגים הבולטים ברשימת המועמדים ובעזרתם להדגיש את נקודות החוזק של המפלגה:

  • ניסיון רב‚ בצד רוח צעירה ורעננה

  • דגש על עשייה ויוזמה חברתית‚ בצד הבנה מדינית וביטחונית מעמיקה

  • ייצוג מקיף של כלל האוכלוסייה - החל מערבים‚ דרך ההתיישבות העובדת ועד לעליה הרוסית והאתיופית.

  • הובלת הקריאה לסבלנות וסובלנות בתחומי דת ומדינה.

מפלגה מנצחת היא מפלגה אותה מוביל צוות ובעיקר המציגה רוח-צוות אמיתית של שיתוף ואחדות. תם עידן המנהיגים הסוחפים דוגמת בגין‚ רבין ושרון. כדי להציג חלופה שלטונית אמיתית - על מפלגת העבודה להתחבר להווה ולא לחפש בעבר!

עודכן לאחרונה ב- ראשון, 12 אוקטובר 2008 15:28
 
Comments (4)
4 ראשון, 19 מרץ 2006 16:59
guest
אתר אינטרנט גרוע. לו ההצבעה היתה עבור האתר, לא היתם עוברים את אחוז החסימה.
3 שבת, 04 מרץ 2006 01:22
guest
שלמה, אתה איש רדוף, אני שהצבעתי עבור הרשימה הנוכחית לא נפקדתי על ידי פרץ. התסכול שלך נובע מחוסר יכולת להשתלב במוסדות המפלגה - אבל תראה איזה פלא, תפקוד גם אתה אנשים, תשכנע ואולי תצליח - אל תאשים אחרים זה רק פוגע באמינות שלך
2 שבת, 04 מרץ 2006 00:50

 


זה פשוט לא נכון.

 

מפלגת העבודה מציגה גלריה של מועמדים שנבחרו בקולותיהם של 35 אלף הבוחרים שפקד עמיר פרץ דרך ההסתדרות ובשקט. ההשתלטות הבריונית הזאת איפשרה לעמיר פרץ לבחור גם את מי שיהיה המועמד. התנהגות כזאת היא לא דרכנו, ומי שמסכים לה סופו מי ישורנו. אנחנו חייבים להוקיע את התופעה, ולא לחכות שהציבור יוקיע אותו. זאת היא הסיבה שהרשימה מסתירה את עצמה ואינה מתבלטת. המציאות תופחת לנו בפנים ועוד תתפח. הכוונה בפריימריס רחבים היתה שלמעלה ממאה אלף איש יבחרו את הרשימה. זאת גם הסיבה שהליכוד ביטל את כוחו של המרכז. והנה אצלנו, מצליח עמיר פרץ, תוך שהוא מרמה את כולנו, לבחור בעצמו את כל הרשימה.

חברים, לטובתנו, בואו לא נסתיר את האמת, ובלית ברירה נמשיך הלאה.

1 שישי, 03 מרץ 2006 19:29
guest
יש למפלגת העבודה רשימה מעולה וצוות שמייצג כל-כך הרבה הבטים חשובים עבור ובשביל החברה הישראלית. למה באמתלא רואים אותם בכלל? איפוא בוז'י? איפוא וילנאי? איפוא ברוורמן?

הבא לדיון מאמר זה
הבמה הרעיונית של מפלגת העבודה

מפלגת העבודה בטוויטר

מי מחובר?

אף אחד
באנר