עמוד הבית במפלגה עדכונים מפלגתיים הבחירות המקדימות לרשימת העבודה לכנסת ה-19
 

הבחירות המקדימות לרשימת העבודה לכנסת ה-19

PDF גרסת הדפסה דואר אלקטרוני
מפלגת העבודה    שישי, 23 נובמבר 2012 18:47
Share

ועדת הבחירות של מפלגת העבודה, אשר אושרה על ידי ועידת המפלגה בשבוע שעבר, החליטה כי הפריימריס לרשימת המפלגה לכנסת יתקיימו ביום חמישי ה-29.11.12. הבחירות נדחו ביומיים מהמועד המתוכנן, על מנת שחברות המחשוב האחראיות על ביצוע הליך הבחירות הממוחשב, ואשר מפעילות גם את הבחירות לרשימת הליכוד, יוכלו לקיים הכנה מקדימה ולעמוד בלוח הזמנים באופן מקצועי ומאובטח.

הפריימריז במפלגת העבודה יתקיימו במועדם - יום ה' 29.11.2012, מהשעה 10:00 עד 22:00. נדגיש שכל מצביע יוכל לבחור כרצונו את אתר ההצבעה הנוח לו ביותר ואין צורך בהודעה מראש. ההצבעה היא במסכים ממוחשבים, עליהם יוצגו שמות ותמונות המועמדים.

כנסו לרשימת אתרי ההצבעה והכתובות: http://havoda.org.il/Items/05418/Kalps.pdf

לנוחות החברים, רוכזו קישורים חשובים:

רשימת המועמדים | תקנון הבחירות | על הנשים המתמודדות

עמוד הבחירות והמידע באתר מפלגת העבודה

עודכן לאחרונה ב- שישי, 23 נובמבר 2012 18:57
 
הודעות: לפני 4 שנים, 6 חודשים על ידי miklosh van egan #8271
Action Defines You: Always Wondered what basis is there for Conflict of Opinions between 2Parties..is there Reason to Dislike Each Other..?....
הודעות: לפני 4 שנים, 6 חודשים על ידי מפלגת העבודה #8256
ועדת הבחירות של מפלגת העבודה קיבלה לפני שעה קלה החלטה שלא להשתמש בעמדות הממוחשבות שהליכוד עשה בהן שימוש. עם זאת, ספר הבוחרים יישאר ממוחשב ואף ספירת הקולות תיעשה באמצעות סריקה ממוחשבת ולא בספירה ידנית. הכללים שנועדו להבטיח הצבעה נקייה וחופשית יישארו בדיוק כפי שנקבעו קודם: בלי מספרים ובלי אפשרות לדעת לאחר ההצבעה כיצד הצביעו בכל יישוב.

במפלגת העבודה קיימו במהלך היומיים האחרונים, וגם הלילה ובשעות הבוקר התייעצויות , ישיבות ובדיקות מול החברות השונות, שהביאו להפקת לקחים מהבחירות בליכוד. המסקנה שעלתה הבוקר: לא יהיה נכון להסתכן בשיחזור הכשלים שהיו בליכוד, ויש לחזור להצבעה על גבי טפסים.

מפלגת העבודה הכינה את עצמה לתרחיש מבעוד מועד ונערכת לקיום הפריימריס כסדרם.

הפריימריס בעבודה יתקיימו כך:
1. שעות ואתרי ההצבעה יישארו בדיוק באותם מקומות כפי שפורסם באתר המפלגה ונכתב בהודעה לבוחר שנשלחה בדואר: יום חמישי בשעות 10:00-22:00
2. ספר הבוחרים עצמו יישאר ממוחשב וכך יוכל כל מתפקד להצביע בכל קלפי שנוחה לו בלי קשר למקום מגוריו.
3. בתום ההצבעה יועברו הטפסים תוך אבטחה של כלי הרכב נושאי הקלפיות למרכז סריקה ארצי ממוחשב.
3. לשמות המועמדים לא יוצמדו מספרים כדי להקשות ככל האפשר על קיומם של דילים, לחצים והנחיות ממוספרות כיצד להצביע בקלפי.
4. לא תהיה לאיש (למעט למפקח על טוהר הבחירות וגם זאת רק במקרים חריגים) היכולת לדעת כיצד הצביעו בכל יישוב כדי למנוע חשש של המצביעים מ"פיקוח" של גורמים שונים על ההצבעה.

חיליק בר מזכ"ל מפלגת העבודה: "נהגנו ביסודיות ובאחריות רבה, והגענו להחלטה שהיא הנכונה ביותר, המאפשרת הצבעה מסודרת, דמוקרטית וחופשית. המפלגה תנקוט בכל האמצעים על מנת לאפשר הצבעה נקייה וחופשית. הבחירות יתנהלו כמתוכנן ביום חמישי ואני קורא לחברי המפלגה בכל רחבי הארץ לממש את זכותם להצביע ולהשפיע על עיצוב רשימת נבחרי המפלגה לכנסת הבאה, כדי שנרכיב את הנבחרת הטובה ביותר שאפשר וננצח עמה בבחירות".

הבא לדיון מאמר זה
הבמה הרעיונית של מפלגת העבודה

מפלגת העבודה בטוויטר

מי מחובר?

אף אחד
באנר