עמוד הבית אודות הבמה הרעיונית - אודות
 

הבמה הרעיונית - אודות

PDF גרסת הדפסה דואר אלקטרוני
Share

אתר הבמה הרעיוניות מופעל בהתנדבות על ידי ולמען חברי חברי מפלגת העבודה ותומכיה ומתוך מטרה לאפשר שיח דמוקרטי, חופשי ופתוח על תחומי העניין של כלל החברים והתומכים.

כדי ליצור ולקיים שיח חברתי, פתוח וחופשי של חברי ותומכי מפלגת העבודה כולל אתר הבמה הרעיונית כלי רשת מקוונת מדור Web 2.0 ובכלל זה -

  • פורום מפלגת העבודה - קבוצות דיון פתוחות וסגורות להבעת דעה, דיונים רעיוניים, גיבוש מסמכים רעיוניים, קבלת החלטות, קבוצות דיון של מוסדות וגופי מפלגה שונים כמו סניפים, חוגים ועוד.
  • מאמרי תוכן - פרסומי תוכן איכותיים של חברים ותומכים המציגים עמדות שונות ומגוונת בשלל נושאים הקשורים לתנועת העבודה. המאמרים מתפרסמים ישירות על ידי החברים וללא התערבות ועריכה של מערכת הבמה הרעיונית.
  • תגובות - כלי תגובות מיידים למאמרי תוכן וזאת בכדי לאפשר שיח רעיונית והחלפת דעות בשלל נושאים הקשורים לתנועת העבודה.
  • אתרי קהילה - עמודי בית למסגרות שונות של מפלגת העבודה או תנועת העבודה כמו סניפים, חוגים וקבוצות רעיוניות. בפרט, כדי לאפשר יצירת חיי קהילה, קבלת החלטת, החלפת רעיונות וניהול שוטף.
  • רשת חברתית - כלי רישות חברתית כמאמרים אישיים, גלריה, קבוצות וכו' המאפשרים החלפת דעות, יצירת קשרים, הפעלה ושמירה על קשר רציף בין חברי ותומכי מפלגת העבודה.
  • דחיפת תוכן - באמצעות כלים כגון RSS, רשימות דיוור וכו'.

אתר הבמה הרעיונית פועל בהתנדבות ובתרומת חברי תנועת העבודה ותומכיה ובפרט מקפיד על חוסר זיהוי מוחלט עם אישים, נבחרים, חברי מפלגה, קבוצות רעיוניות או אחרות בתוך מפלגת העבודה. כל זאת, מתוך מטרה לאפשר שיתוף רחב ומלא של כלל הזרמים בתוך מפלגת העבודה ובתנועה העבודה ולאפשר יצירת אותו שיח דמוקרטי.

על מנת לקחת חלק בפעילות התוכן באתר, יש להירשם כחברים וקבל גישה ישירה לכלים השונים ו\או ליצור קשר באמצעות טופס הקשר המקוון באתר.

כדי לסייע ולתרום לפעילות האתר בעריכת תוכן, תשתיות רשת וניהול שוטף - ניתן ליצור קשר באמצעות טופס הקשר המקוון.

אתר הבמה הרעיונית של מפלגת העבודה אינו חלק רשמי של מפלגת העבודה ובהתאם לכך אינו מייצג את עמדות מפלגת העבודה ומוסדותיה בשום צורה ואופן.

 
הבמה הרעיונית של מפלגת העבודה

מפלגת העבודה בטוויטר

מי מחובר?

אף אחד
באנר